TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, černá mat MI1147
TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, černá mat MI1147
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TABELLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 490x1190 mm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Objem | 0.50 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Deskové, Designové |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 549 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851995 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TABELLA držák ručníků 520 mm, černá mat MI520B
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, zlatá - 8A9-070-001-50-00
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá kostkovaná, bílá - 895-070-000-03-77-20
expedice do 10 dnů3 471 Kč


