ZIG otopné těleso 600x1096 mm, černá mat ZG611B
ZIG otopné těleso 600x1096 mm, černá mat ZG611B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZIG |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x1096 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 1096 mm |
| Objem | 5.94 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Designové |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 570 mm |
| Výkon | 497 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Hmotnost / ks | 12.5700 kg |
| EAN | 8590913926310 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
8 419 Kč
Při platbě předem pouze 7 832 Kč
CUBE připojovací sada ventilů ruční rohová, černá mat CP4510BS
expedice do 7 dnů6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TABELLA otopné těleso 490x1190 mm, bílá mat MI1149
na objednávku10 483 Kč
Při platbě předem pouze 9 752 Kč
DORLION otopné těleso 500x900 mm, chrom 1130-10
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
DORLION otopné těleso 500x1200 mm, černá mat 1130-21
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
VISTA otopné těleso 500x1190 mm, nerez mat NR613
na objednávku18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč


