SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 295 mm |
| Hloubka | 207 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 240 mm |
| Hmotnost / ks | 2.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978746 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, chrom/zlato 3272L
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
FORATA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom FT007
na objednávku6 183 Kč
Při platbě předem pouze 5 752 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, gun metal UBC-AF006GM
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

