MINIMAL stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, nerez mat MI202
MINIMAL stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, nerez mat MI202
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 338 mm |
| Hloubka | 152 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 220 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816000 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Příslušenství
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 170 Kč
Při platbě předem pouze 1 088 Kč
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
MINIMAL umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nerez mat MI036
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom XA07
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
TURSI stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom TI007
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bílá mat XA07/14
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč


