ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT017
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT017
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982989 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 778 Kč
Při platbě předem pouze 9 182 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004T
expedice do 7 dnů4 961 Kč
Při platbě předem pouze 4 659 Kč
10 078 Kč
Při platbě předem pouze 9 463 Kč

