PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 3 výstupy, chrom XA53
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942082 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástěnná sprška s otočným kloubem, hranatá, chrom AB536
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Výtoková hubice nástěnná, hranatá, 200mm, chrom 1102-49
expedice do 7 dnů1 367 Kč
Při platbě předem pouze 1 272 Kč
Podobné zboží
14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 030 Kč
Při platbě předem pouze 12 235 Kč
SPY podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, chrom PY52
expedice do 7 dnů13 407 Kč
Při platbě předem pouze 12 472 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
expedice do 7 dnů16 884 Kč
Při platbě předem pouze 15 854 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat/chrom UT045BC
expedice do 7 dnů14 793 Kč
Při platbě předem pouze 13 891 Kč

