PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, bílá mat XA52/14
PAX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, bílá mat XA52/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA52/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942068 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 300mm, bílá mat SF414
expedice do 7 dnů7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, bílá mat BR514
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Podobné zboží
17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045VG
expedice do 7 dnů17 007 Kč
Při platbě předem pouze 15 970 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, černá mat UT045B
expedice do 7 dnů15 162 Kč
Při platbě předem pouze 14 237 Kč
SPY podomítkový sprchový set s pákovou baterií, přepínač, 2 výstupy, bílá mat PY42/14-01
expedice do 7 dnů14 957 Kč
Při platbě předem pouze 14 045 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč

