SPY nástěnná sprchová baterie, bílá mat PY11/14
SPY nástěnná sprchová baterie, bílá mat PY11/14
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 195 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| EAN | 8590913847776 |
| Taric | 84818011 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | bílá |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, bílá mat FLE10BI
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LEX koupelnový ventilátor axiální s časovačem, 15W, potrubí 100mm, nerez mat LX104
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč

