KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, zlato KI11KZ
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, zlato KI11KZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11KZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864506 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč

