KIRKÉ BLACK nástěnná sprchová baterie, černá páčka, zlato KI11NZ
KIRKÉ BLACK nástěnná sprchová baterie, černá páčka, zlato KI11NZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI11NZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 135 mm |
| Hloubka | 158 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Hmotnost / ks | 1.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931796 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY nástěnná sprchová baterie, černá mat PY11/15
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
ULTRASAN nástěnná sprchová baterie, černá mat UT011VB
expedice do 7 dnů6 617 Kč
Při platbě předem pouze 6 214 Kč
DREAMART nástěnná sprchová baterie, chrom DA011
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
ULTRATAP nástěnná sprchová baterie, zlato mat UT011TG
expedice do 7 dnů8 093 Kč
Při platbě předem pouze 7 600 Kč

