SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat/chrom WD006BC
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat/chrom WD006BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 322 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.3790 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963353 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
21 921 Kč
Při platbě předem pouze 20 392 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

