MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Výška | 224 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 208 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825729 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Kombinovaný ventil 1/2"x3/4"x3/8", chrom 181.749.1
expedice do 7 dnůPodobné zboží
FRACTO stojánková dřezová baterie, chrom FA125
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat


