SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom/černá mat WD002CB
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom/černá mat WD002CB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 121 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2180 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913933479 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
INDUSTRY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 162 mm, nikl/černá 5102TT8
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-AF002B
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč

