ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002TG
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002TG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002TG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989582 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč
ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017VBC
expedice do 7 dnů10 578 Kč
Při platbě předem pouze 9 933 Kč
3 239 Kč
Při platbě předem pouze 3 041 Kč

