SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 121 mm |
| Hmotnost / ks | 1.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916656 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
Podobné zboží
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat XA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
KAI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat KA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

