ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002B
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987984 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie vysoké bez výpusti , černá mat UT007B-1
expedice do 7 dnů6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 272 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat XA02/14
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

