SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá mat WD042CB
SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá mat WD042CB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.2850 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913959318 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom 1205-09
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč

