KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, zlato KI41NZ
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, zlato KI41NZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI41NZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931833 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
ANTEA hlavová sprcha, průměr 200mm, zlato SOF2005
na objednávku6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, chrom 1101-44
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
9 955 Kč
Při platbě předem pouze 9 348 Kč
10 709 Kč
Při platbě předem pouze 10 056 Kč

