SKA stojan na ručníky 550x800x200mm, černá mat SKA303
SKA stojan na ručníky 550x800x200mm, černá mat SKA303
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x800x200 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913929151 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
3 018 Kč
Při platbě předem pouze 2 854 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, černá mat SE104
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
SKA sušák ručníků na opření 420x1700x20mm, černá mat SKA551
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

