SKA sušák ručníků na opření 420x1700x20mm, černá mat SKA551
SKA sušák ručníků na opření 420x1700x20mm, černá mat SKA551
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 420x1700x20 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na opření |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 5.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855399 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, nerez lesk SE103
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
SKA stojan na ručníky 550x800x200mm, černá mat SKA303
expedice do 7 dnů4 936 Kč
Při platbě předem pouze 4 592 Kč


