SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
SEGA sušák ručníků na opření 550x1700x70mm, bílá mat SE101
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 550x1700x70 mm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na opření |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 3.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831287 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
PARFUME sprchový závěs 180x200cm, polyester 1322
expedice do 7 dnů538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Kroužky na sprchový závěs 12 ks, plast, černá 23038
expedice do 7 dnů60 Kč
Při platbě předem pouze 57 Kč
Sprchový závěs 180x200cm, polyester, bílá/černá/modrá
na objednávku440 Kč
Při platbě předem pouze 416 Kč


