SKA konzole pod umyvadlo/desku 140x22x51cm, černá mat
SKA konzole pod umyvadlo/desku 140x22x51cm, černá mat
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x22x51 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 7.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125256 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, pravé, bílá AC141R
expedice do 7 dnů7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 680 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, levé, bílá AC141L
expedice do 7 dnů7 181 Kč
Při platbě předem pouze 6 680 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Podpěrná konzole 490x150x20mm, lakovaná ocel, bílá mat, 1 ks 30361
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Podpěrná konzole 490x330x40mm, lakovaná ocel, černá mat, 1 ks 30370
expedice do 7 dnů2 038 Kč
Při platbě předem pouze 1 896 Kč
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč

