ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, levé, bílá AC141L
ARECA umyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, levé, bílá AC141L
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x13,6x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956041 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
expedice do 7 dnů1 324 Kč
Při platbě předem pouze 1 232 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
COSMETICO zrcadlo 1000x700mm, kosmetické zrcátko MIR4
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
66 641 Kč
Při platbě předem pouze 61 992 Kč
Mexen Loft obdélníkové koupelnové zrcadlo 60 x 40 cm, zlatý rám - 9852-060-040-000-50
expedice do 10 dnů1 009 Kč


