SITIA umyvadlová skříňka 56,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub stříbrný SI060-1111
SITIA umyvadlová skříňka 56,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, dub stříbrný SI060-1111
- Standardně dodáváno s úchytkou SA600B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SITIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56,4x70x44,1 cm |
| Šířka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 441 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.1781 kg |
| EAN | 8590913936821 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
LARITA umyvadlová skříňka 56x65x48cm, dub natural LA062
na objednávku31 631 Kč
Při platbě předem pouze 29 424 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč

