Koupelnová skříňka 60cm CIRASA s umyvadlem a LED zrcadlem, bílá lesk
Koupelnová skříňka 60cm CIRASA s umyvadlem a LED zrcadlem, bílá lesk
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KSET-094 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 610 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika, MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1596 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Ochrana proti korozi |
| EAN | 8590913149931 |
| Hmotnost / set | 42.4510 kg |
| Balení | 3 ks |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom XA02
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč


