SISTEMA keramické umyvadlo 70x42cm, bílá 10SF50070
SISTEMA keramické umyvadlo 70x42cm, bílá 10SF50070
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SF50070 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x42 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687582510 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom TF7001
expedice do 7 dnů290 Kč
Při platbě předem pouze 274 Kč
851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm hranatý, chrom CV1004
expedice do 7 dnů796 Kč
Při platbě předem pouze 753 Kč


