PUNO podstavec s umyvadlem 550x860x360mm, černá SKA570-2-01
PUNO podstavec s umyvadlem 550x860x360mm, černá SKA570-2-01
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA570-2-01 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 55x88x47,8 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hloubka | 478 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913944369 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč

