CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, carina
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, carina
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR611-4141S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x52x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.7010 kg |
| EAN | 8590913131035 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MARIA umyvadlo, litý mramor, 60x46cm, bez otvoru, bílá MA060-0
expedice do 7 dnů3 973 Kč
Při platbě předem pouze 3 696 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 61x46,5cm, bílá 43061
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 61x46cm, bílá
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

