SIEGER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 914.042.1
SIEGER podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 914.042.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877582 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1
na objednávku783 Kč
Při platbě předem pouze 739 Kč
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
expedice do 7 dnů1 038 Kč
Při platbě předem pouze 979 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, mosaz/chrom 621.400.1
na objednávku1 021 Kč
Při platbě předem pouze 963 Kč
Podobné zboží
651 Kč
Při platbě předem pouze 614 Kč
642 Kč
Při platbě předem pouze 606 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Kioto Sprchová zástěna 130 x 100 cm, černý rám, černá - 800-130-212-70-70-100
expedice do 10 dnů10 940 Kč
Mexen Kioto Sprchová zástěna 110 x 90 x 40 cm, černý rám, černá - 800-110-090-221-70-70-040
expedice do 10 dnů12 084 Kč

