SIEGER podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 914.041.1
SIEGER podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 914.041.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.041.1 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877575 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
expedice do 7 dnů1 038 Kč
Při platbě předem pouze 979 Kč
Hlavová sprcha, průměr 230mm, ABS/chrom 621.300.1
na objednávku783 Kč
Při platbě předem pouze 739 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, mosaz/chrom 621.400.1
na objednávku1 021 Kč
Při platbě předem pouze 963 Kč
Podobné zboží
642 Kč
Při platbě předem pouze 606 Kč
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY čtvrtkruhová sprchová zástěna 1100x800mm, L/R, čiré sklo EL2415
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 631 Kč
19 140 Kč
Při platbě předem pouze 18 014 Kč
31 020 Kč
Při platbě předem pouze 29 195 Kč

