GINKO sprchový sloup s pákovou baterií, chrom 1101-43
GINKO sprchový sloup s pákovou baterií, chrom 1101-43
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 1183 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | 45x20 mm |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 9.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913823145 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
CHROM LINE police do sprchy závěsná, na baterii, chrom 37006
expedice do 7 dnů419 Kč
Při platbě předem pouze 396 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 464 Kč
Při platbě předem pouze 30 484 Kč
26 806 Kč
Při platbě předem pouze 25 171 Kč
35 165 Kč
Při platbě předem pouze 32 712 Kč
35 165 Kč
Při platbě předem pouze 32 712 Kč


