PAX sprchový sloup s pákovou baterií, černá
PAX sprchový sloup s pákovou baterií, černá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 1670 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| EAN | 8590913925627 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 8.0399 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | chrom |
| Tvar baterie | Kulatý |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat


