CUBEMIX sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UBC-CM139
CUBEMIX sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UBC-CM139
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CM139 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 309 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961069 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
32 587 Kč
Při platbě předem pouze 30 600 Kč
ULTRASAN sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UT139V
na objednávku19 163 Kč
Při platbě předem pouze 17 995 Kč
ULTRAMIX sprchový sloup s pákovou baterií, chrom UT139
na objednávku18 852 Kč
Při platbě předem pouze 17 702 Kč
56 579 Kč
Při platbě předem pouze 52 632 Kč

