GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
GINKO nástěnná vanová baterie, chrom 1101-10
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 201 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 219 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.5620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805134 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ruční sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chrom 1204-17
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
Sprchová souprava, 3 režimy sprchování, silikon trysky, držák, hadice 1500mm chrom 1204-62
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Podobné zboží
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX nástěnná vanová baterie, černá mat XA10/15
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá/zlato mat WD010G
expedice do 7 dnů6 650 Kč
Při platbě předem pouze 6 245 Kč
VERSI nástěnná vanová baterie, chrom RV010
expedice do 7 dnů4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč


