PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat XA10/14
PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat XA10/14
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 183 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890895 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 150cm, bílá mat FLE10BI
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, zlatá 895-070-000-00-77-50
expedice do 10 dnů2 771 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, bílá - 895-070-000-00-09-20
expedice do 10 dnů2 970 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná pistolově šedá - 895-070-000-00-09-66
expedice do 10 dnů3 185 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-77-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč

