SALY stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom SA070
SALY stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom SA070
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 140 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825460 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnůPodobné zboží
KASIOPEA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 1107-70
expedice do 7 dnůAQUALINE 40 stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 52137
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

