MINIMAL stojánková dřezová baterie s rovnou hubicí, nerez mat MI016
MINIMAL stojánková dřezová baterie s rovnou hubicí, nerez mat MI016
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 43 mm |
| Výška | 302 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 219 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858024 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nerez |
Doporučujeme přikoupit
1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KAYRA stojánková dřezová baterie, chrom K1052
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, chrom KI14BC
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
RONA stojánková dřezová baterie, chrom JK125
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

