ROLLS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1115RL3415
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1115RL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ROLLS |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 425 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 95.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913917844 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1100x1000mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438EL3438
expedice do 7 dnů18 409 Kč
Při platbě předem pouze 17 286 Kč
19 090 Kč
Při platbě předem pouze 17 926 Kč
17 260 Kč
Při platbě předem pouze 16 257 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000, hran. pojezdy, rohový TL2110-5002
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč


