EASY obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438
EASY obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3438
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904523 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1115RL3415
expedice do 7 dnů19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
19 090 Kč
Při platbě předem pouze 17 926 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, kulaté pojezdy, vstup TL2110-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč

