RIWA otevřená police 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
RIWA otevřená police 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIWA GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x70x15 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 5.9256 kg |
| EAN | 8590913940613 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
RIWA galerka s LED osvětlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
expedice do 7 dnů8 187 Kč
Při platbě předem pouze 7 616 Kč
7 516 Kč
Při platbě předem pouze 6 992 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
RIWA galerka s LED osvětlením, 81x70x17cm, dub alabama RIW080-0022
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 130 Kč
Při platbě předem pouze 2 912 Kč
2 442 Kč
Při platbě předem pouze 2 272 Kč
PUNO podstavec pod kulatá umyvadla 375x830x448xmm, černá SKA380-2 57323
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč

