RIWA galerka s LED osvětlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
RIWA galerka s LED osvětlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIWA GALERKY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x70x17 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 21.0661 kg |
| EAN | 8590913940590 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15 cm, levá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
RIWA otevřená police 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
Police ke galerce, včetně uchycení, 60cm, chrom SH060
expedice do 7 dnů499 Kč
Při platbě předem pouze 464 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 828 Kč
Při platbě předem pouze 6 352 Kč
5 521 Kč
Při platbě předem pouze 5 136 Kč
6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 272 Kč


