AVONA oválné zrcadlo v rámu 50x100cm, zlato mat AV500G
AVONA oválné zrcadlo v rámu 50x100cm, zlato mat AV500G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AVONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x100x4 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva rámu | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 4.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943317 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zlatá |
| Barva | zlatá |
Příslušenství
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Cube vana 180x80cm panel + zástěna 60 cm, průhledná, černá 550518080X9506000070
expedice do 10 dnů8 648 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550518080X9507007077
expedice do 10 dnů9 005 Kč
Mexen Vega vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550118080X9307017077
expedice do 10 dnů8 938 Kč
Mexen Vega vana 180x80cm panel + zástěna 70 cm, průhledná, černá 550118080X9007017000
expedice do 10 dnů9 283 Kč

