RING keramické umyvadlo na desku 65x40cm, bílá 28501
RING keramické umyvadlo na desku 65x40cm, bílá 28501
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozměr | 65x12x40 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 13.9500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974733 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
MARIANA keramické umyvadlo na desku, 58x41,5cm, bílá AR483
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat

