ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, zlato mat UBC-AF040GB
ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, zlato mat UBC-AF040GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961823 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom RV013
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
ULTRAMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat/zlato mat 61685
expedice do 7 dnů8 348 Kč
Při platbě předem pouze 7 839 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat 1103-15
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč

