Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, gun metal
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, gun metal
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI581 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.9640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124686 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
512 Kč
Při platbě předem pouze 476 Kč

