RETRO umyvadlová skříňka 89x80x48cm, buk 1620
RETRO umyvadlová skříňka 89x80x48cm, buk 1620
- Z důvodu instalace sifonu je horní zásuvka imitace = pouze pevné čelo
- Standardně dodáváno s úchytkou 12936
- Povrchová úprava: mořený buk + krycí lak od italské firmy ASTRA VERNICI
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RETRO |
| Rozměr | 89x80x48 cm |
| Šířka | 890 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913856891 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
RETRO keramické umyvadlo 100x54,5cm, bílá 105001
expedice do 7 dnů17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
17 965 Kč
Při platbě předem pouze 16 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, krémová 2462CR
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
STRESA koš na prádlo 42x62,5x42cm, ecru 3163CR
na objednávku5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč


