RETRO keramické umyvadlo 62x45,5cm, zápustné, 3 otvory, bílá 103001-3
RETRO keramické umyvadlo 62x45,5cm, zápustné, 3 otvory, bílá 103001-3
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-103001-3 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 62x45,5 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 16.8710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777319061 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo zápustné, 50x41cm, bílá 103101
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč

