ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019TBC
ULTRATAP dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT019TBC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019TBC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9560 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990021 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 778 Kč
Při platbě předem pouze 9 182 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bílá mat PY02/14
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/chrom UT004VBC
expedice do 7 dnů6 683 Kč
Při platbě předem pouze 6 276 Kč
11 833 Kč
Při platbě předem pouze 11 111 Kč

