REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 630x1160 mm, 130 W, černá ER230BV
REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 630x1160 mm, 130 W, černá ER230BV
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ER230BV |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 630x1160 mm |
| Šířka | 630 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.7250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924125 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
Příslušenství
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
na objednávku
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi kulatý, černá ER130
expedice do 7 dnů731 Kč
Při platbě předem pouze 680 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč


