REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 630x1160 mm, 130 W, nerez lesk ER230V
REDONDO elektrický sušák ručníků, kulatý, 630x1160 mm, 130 W, nerez lesk ER230V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | REDONDO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 630x1160 mm |
| Šířka | 630 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 130.00 W |
| Hmotnost / ks | 5.7080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913924088 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, kulatý ER120
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč


